zdrowe słodycze na gwiazdkę

Słodycze na gwiazdkę – czy warto pakować je do świątecznego prezentu?

Prezenty na gwiazdkę to dla wielu z Was sprawa największej wagi. Kombinuje się już nawet kilka miesięcy czy tygodni przed dniem wigilijnym, co by tu kupić najbliższym. Dlatego, jeśli masz czas, warto zastanowić się nad tym jakie słodycze włożysz do prezentu dla najbliższej Ci osoby i rodziny. Może to będzie sentymentalna podróż, a może nowoczesna paczka z modnymi przekąskami? Każdy z nas lubi inne słodkości, więc warto spersonalizować taki prezent pod kątem zainteresowań obdarowywanej osoby. Jak zatem sprostać oczekiwaniom oraz coraz większej ilości ofert w Internecie i w sklepach stacjonarnych związanych ze słodyczami na gwiazdkę?

Słodycze na gwiazdkę jako podróż sentymentalna

W dobie niezliczonej ilości ofert online i standardowych sklepach, możemy znaleźć takie produkty, które pamiętają starsze pokolenia. Produkty, o których mowa to marki topowe dla okresu właściwego latom, które były czasem dziecięcej i nastoletniej beztroski osoby, która będzie obdarowana. Sentymentalne słodycze na gwiazdkę, które produkowano w czasach PRLu są dostępne nawet i dzisiaj w niektórych polskich sklepach. Dzięki temu i posiadanej wiedzy na temat przeszłości, która jest wspominana z rozrzewnieniem przez bliską Ci osobę, możesz zaskoczyć ją lub jego niesamowitym prezentem, który przeniesie w beztroskie czasy.

Samodzielnie skomponowany prezent, który zostanie opakowany w fantazyjną torebkę lub pudełko będzie też wyrazem wdzięczności i faktem, że zależy Ci na rodzinie i najbliższych osobach z otoczenia. 

Słodycze jako nowoczesna forma prezentu

Konsumpcjonizm wpędził nas w duże kompleksy, które co roku powodują gorączkę zakupów. Szczególnie w kwestii dziecięcych zakupów jest to dość trudne do zrealizowania w czasach, kiedy wymagania względem podarunków stają się niebotyczne zarówno ze strony dzieci jak i wymagających rodziców. Niemniej słodkości na gwiazdkę to nadal na tyle uniwersalny prezent, że większość, jak nie wszyscy będą zadowoleni, że otrzymali taki podarunek.

Jakie słodycze na gwiazdkę powinny znaleźć się w prezencie?

Gwiazdka to idealna okazja do sprezentowania nietypowych słodyczy. Takich, których nie masz możliwości spałaszować na co dzień. Dzięki temu wzbudzisz zachwyt nie tylko u obdarowanego, ale również wprowadzisz nowości wśród gości zaproszonych na wigilijne czy świąteczne spotkanie:

  • Personalizowane czekolady i czekoladki – wiele sklepów i firm pracujących z słodkościami oferuje słodycze nawiązujące do danej osoby. Może to być zarówno czekolada, czekoladki, jak i figurka czekoladowa opisująca np. hobby i pasje obdarowanego
  • Czekolady XXL – to kolejna propozycja słodyczowa, która zbudzi zachwyt każdego miłośnika czekolad i kakao!
  • Żelki w dużych opakowaniach – dzięki stale powiększającym się możliwościom zakupu nietypowych produktów, możesz zaskoczyć młodszych, a nawet starszych członków rodziny.
  • Miody i pyłek pszczeli – jakby nie było jest to naturalna słodkość. Dzięki ofertom polskich pasiek możesz podarować bliskim niesamowite miody, które wpływają pozytywnie na zdrowie, ale też mogą wprowadzić nowości w jego/ jej codziennej rutynie.
  • Słodycze z zagranicy, których nie ma w Twoich rodzinnych stronach – jeśli mieszkasz za granicą i na gwiazdkę wracasz do Polski, to jest to znakomita okazja do przywiezienia nietypowych produktów, których nie można dostać na terenie naszego kraju.

Zdrowe fit słodycze, a tradycyjne przekąski – co warto jeszcze włożyć do prezentu?

Kolejnym pomysłem, który warto wykorzystać jest możliwość skomponowania paczki zdrowych słodyczy na gwiazdkę. Na fali popularności wszelkich “fit” produktów, warto spojrzeć na te, które faktycznie mają ładny skład. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że kupujesz produkt sprawdzony i wysokiej jakości. Jeśli jesteś osobą początkującą w tej kwestii – sprawdź, które topowe marki mają dobre opinię i wysoką ocenę konsumencką. W ten sposób, jeśli sam/ sama nie chcesz próbować niezliczonej ilości batonów czy cukierków, to jest to jeden z najlepszych sposobów by skomponować prezent niespodziankę dla bliskiej osoby. Może również wykorzystać nasz artykuł opisujący top słodycze w Polsce.

Fit słodycze na gwiazdkę to również rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które są w trakcie odchudzania czy muszą spożywać określoną ilość kalorii z mikro i makro składnikami. Oczywiście warto przed obdarowaniem podpytać czy jest to rzecz, która jest przez niego/ nią akceptowana pod względem odżywiania (np. przy diecie wegetariańskiej lub wegańskiej czekać Cię będzie dłuższy research składów i etykiet). Nie oznacza to oczywiście, że obecność słodyczy lub cukrów z owoców jest czymś, co nie powinno występować w ogóle. Bycie na konkretnej diecie może również oznaczać obecność “cheat day”, którym pozwala się na odrobinę luzu. Dlatego, jeśli komponujesz taki prezent ze słodyczami na gwiazdkę, warto patrzeć również na upodobania obdarowywanego.  Na pierwszy rzut oka może to wydawać się trudne, jednak wystarczy poświęcić na poszukiwania jeden wieczór.

Wybór prezentów to co roku duże wyzwanie. Jednak mając na względzie Twoje wydatki i chęć oszczędzania, warto postawić na słodycze na gwiazdkę. Jest to na tyle uniwersalny podarunek, że większość, o ile nie wszyscy, co go dostaną będą zadowoleni i chętnie skorzystają z dobroci, które zostały włożone do pudełka ze słodkościami. Zakupy online stały się na tyle popularne, że właściwie każdy z nas znajdzie dla siebie produkt, który spełni wszelkie oczekiwania.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *