słodycze z zagranicy tanie

Słodycze z zagranicy tanie nie są

Wycieczki zagraniczne to nie tylko poszukiwanie sklepów z pamiątkami i pocztówkami, ale także, zwiedzanie sklepów spożywczych i marketów, w poszukiwaniu najlepszych i najbardziej oryginalnych słodkich przekąsek.  By sięgnąć po słodkie specjały z innych krajów, wcale nie musimy wybierać się w podróż. Znaleźć je możemy na półkach polskich sklepów, a nawet kupić online. Chociaż bardzo często słodycze z zagranicy tanie nie są.

Czy warto jednak sięgać po słodycze z zagranicy tanie? Czy możemy zdobyć je w okazyjnej cenie w Polsce? Okazuję się, że często w kraju, spotykać możemy na półkach nazwy zagranicznych słodyczy, jednak różnią się one od tych, które spotkać możemy poza naszymi granicami. Przede wszystkim ze względu na różne ich odmiany i smaki. Warto więc oczywiście kosztować słodycze z zagranicy, ponieważ otwierają nas one na nowe smaki. 

Wszystko co musisz wiedzieć o zagranicznych słodkościach

Inne odsłony znanych produktów,  a także nowe, ciekawe smaki- to tylko kilka powodów, dla których chętnie sięgamy po słodycze z zagranicy. Często są one po prostu tańsze niż ich polskie odpowiedniki. Sięgając po nie, możemy wybrać się w podróż w czasie. Duża część rarytasów, nie jest już dostępna w Polsce, a pamiętamy je z czasów naszego dzieciństwa. Przykładem mogę być chrupki Cheetos o smaku zielonej cebulki.

Dostępność tanich smakołyków o różnych, często zwariowanych wariantach skłania nas do sięgnięcia właśnie po tego typu produkt, zamiast tradycyjnych, rodzimych słodyczy. Dobrym pomysłem będzie sięgniecie po taki zestaw, by zrobić ciekawy, oryginalny prezent dla swojej pociechy. Także robiąc zapasy na świąteczne paczki, tanie słodycze zagraniczne będą idealnym rozwiązaniem. Nie tylko sprawimy radość sobie i bliskim, ale również zapewnimy sobie oszczędność dla naszych portfeli. 

Gdzie można kupić zagraniczne słodycze w Polsce?

Na pomoc przychodzą nam strony internetowe, oferujące sprzedaż tanich słodkości z innych krajów. Znaleźć możemy na nich przysmaki w przystępnych cenach, z państw takich jak USA, Japonia, Niemcy, Anglia oraz Czechy. Jeśli interesuje nas większa ilość, warto zapoznać się z ofertą hurtowni spożywczych, które oferują produkty z każdego zakątka świata. Również stacjonarnie będziemy mieli okazję do spróbowania tego rodzaju przysmaków.

Miejscem, który oferuje tego typu produkty jest międzynarodowa sieć sklepów Dealz, która w asortymencie posiada słodycze spoza Polski. Ich cena również jest bardzo niska, a także, co warto zaznaczyć, marka lubuje się w pakowaniu słodyczy w tak zwane wielopaki. W przeliczeniu na sztuki, taki zakup wychodzi dużo taniej, niż w supermarketach czy sklepach ze słodyczami produkowanymi w Polsce. Spróbować tam możemy takich perełek jak coca-cola o smaku wanilii czy też niedostępne już w Polsce gumy Hubba-Bubba. Pole do popisu mają producenci żelków, które w zagranicznych odsłonach kupić możemy w przeróżnych smakach i kształtach. Opakowania te zazwyczaj są też większe. 

Po które tanie słodycze zagraniczne warto sięgnąć?

Kosztując smakołyki z innych krajów warto sięgnąć po przekąski firmy, którą już znamy, lecz wybrać smak, który w Polsce nie jest dostępny. Jeśli chodzi o słodycze z Wielkiej Brytanii, mamy okazje spróbować słynnego batona oblanego czekoladą, który jest produkowany przez firmę Nestle- Kit Kata. Zagraniczne warianty smakowe tego batonika to smak sernika, mięty, a nawet cytryny. Swego czasu, na japońskim rynku słodyczy, można było spotkać Kit-Kata o smaku kawy latte lub tiramisu. Poszukując tanich odpowiedników słodyczy, warto wspomnieć o boxach słodyczy.

Pudła, wypełnione około czternastoma, różnymi słodyczami z całego świata, zdobyć można już w cenie 90 zł. Jest więc to naprawdę dobra okazja, by spróbować nowych smaków, w naprawdę korzystnej cenie. Słodką przyjemnością z zagranicy, po którą często sięgamy jest czekolada. Produkowana u naszych zachodnich sąsiadów, zdecydowanie przebija smakiem naszą rodzimą czekoladę. Jej walory smakowe zdecydowanie współgrają z ceną. Tabliczka dobrej jakości czekolady, w sklepie internetowym oferującym produkty zagraniczne, to koszt około 9 złotych. Jest więc to bardzo tania słodycz, którą dodatkowo można skosztować w różnych wariacjach takich jak mango z pieprzem czy też słony karmel z gruszką. Warto sięgnąć też po światowe gumy do żucia. japońskie marki oferują taki produkt, nawet o smaku kawy czy czarnej herbaty. 

Słodycze z zagranicy tanie bywają

Podsumowując, słodycze z zagranicy są nie tylko tańsze, ale przede wszystkim zapewniają nam nowe odkrycia smaków, o których nawet byśmy nie pomyśleli. Niektóre połączenia zadziwiają, inne szokują- ale z pewnością są tańszą alternatywą dla polskich słodyczy. Psycholog biznesu wyjaśnia, że wynika to z faktu, że słodycze zagranicą są po prostu tańsze, nie ma więc powodu, by w Polsce ich cena drastycznie wzrastała. Tak więc powinniśmy korzystać z okazji i jak najczęściej odwiedzać sklepy oferujące taki rodzaj przekąsek, a jeśli nie mamy takiej możliwości- korzystać ze sklepów online, które zdobywają ostatnio bardzo dużą popularność. 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *